Danışma Hattı

0262 349 349 9

Anahtar Teslim Tesisler

Çelikhane Su Tesisleri

HADDEHANE SU TESİSLERİ:

AGT SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. Türkiye'nin önde gelen su ve atık su arıtma şirketi olarak, yurtiçi ve yut dışında müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında ve en doğru çözümleri sunmaktadır. Bu bağlamda, AGT SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslimi su tesisleri, projelendirme, mühendislik, süpervizörlük, uygulama, danışmanlık ve teknik servis konularında hizmet vermektedir.

Tüm işletmelerin su tesisleri ekipman temini konusunda en iyi markalar ile çalışan firmamızın öncelikli hedefi minimum su ve enerji tüketimi ile ihtiyaca en uygun kalitede su üretiminin sağlanmasıdır.

Su arıtma sistem ve tesisleri, mühendislerimiz tarafından, su kaynağından kullanım noktasına kadar projelendirilmektedir. Ayrıca tüm kurulum ve tesisat işleri uzman ekiplerimizce yapılmaktadır.

Sistemlerin elektrik pano ve tesisat projelendirme işleri yanı sıra otomasyon yazılımları elektrik-otomasyon departmanımızca yürütülmektedir.

Firmamız demir su ile dövülür deyiminden yola çıkarak demir çelik ve ağır endüstriyel tesislerin tasarımında suyun önemini gerek makine teçhizat gerekse de ürüne direk etkisinin bilincinde hareket etmektedir.

İnsan vücudunda dolaşan kan ne ise sanayide su odur bilinci ile en önemli olan Teknik servis hizmetlerini de 7- 24 vermeyi sürdürmektedir.

 

ANAHTAR TESLİM SU TESİSLERİ (WTP) PROJELENDİRME VE KURULUMU

Firmamız yurt içi ve yurt dışında demir çelik fabrikalarına anahtar teslim su tesislerine proje ve kurulum hizmetleri sunmaktadır.

* ARITMA SİSTEMLERİ
* SOĞUTMA KULELERİ
* EŞANJÖR SİSTEMLERİ
* POMPA GRUPLARI
* ÇÖKTÜRME HAVUZLARI
* SIYIRICI SİSTEMLERİ
* TUFAL ÇUKURLARI
* DİNLENDİRME HAVUZLARI
* KİMYASAL ŞARTLANDIRMA
* KİMYASAL ARITMA
* OTOMASYON SCADA SİSTEMLERİ
* BORULAMA İŞLERİ
* ÇELİK KONSTRÜKSİYON İŞLERİ
* İNŞAİ İŞLER